Łódka i kajak

 

Oprócz rowerów możesz wypożyczyć u nas łódkę lub kajak. Jeżeli lubisz w ten sposób spędzać czas będzie to znakomita opcja dla Ciebie. 

 

Pływanie daje Ci wiele radości? Nie zastanawiaj się długo i przyjdź do nas. Sprzęt jest całkowicie bezpieczny i należycie konserwowany. Morze też jest blisko! Jedyne czego potrzebujesz to chęci i  pięknej pogody, ale tego nie możemy już zagwarantować.

Rowery

 

W naszej wypożyczalni posiadamy aż 12 rowerów i siedziska na rower dla dzieci, dzięki temu na wycieczkę może się wybrać cała rodzina. Sprzęt jest dokładnie konserwowany i przygotowany na sezon letni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Wypożyczenie roweru nic Cię nie kosztuje, a wrażenia z wycieczki są niezapomniane. W pobliżu naszych apartamentów znajduje się malownicza ścieżka rowerowa, usytuowana wzdłuż morza. Po drodze umieszczono punkty z widokiem na morze.

Wróć do strony głównej!

Pole namiotowe 

 

Do twojej dyspozycji mamy również pole namiotowe. Jeżeli lubisz spać pod gwiazdami, możesz rozłożyć namiot lub przyjechać camperem. Nie obawiaj się u nas jesteś całkowicie bezpieczny! 

Wypożyczalnia

Proudly created with webwavecms.com

Proudly created with webwavecms.com

Nasz Adres:

 

ul.Pińska 1

78-100 Kołobrzeg- Podczele

Kontakt:

 

tel: +48 537 299 457

email: ecik364@wp.pl